Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Přednáška – Saúdská Arábie: Na cestě po vratké kolébce islámu – Matěj Krč

Čas: 18.00
Místo: velký sál
Vstupné: 50 Kč

Saúdská Arábie je dosud téměř neobjevený poklad Blízkého východu, který se venkovnímu světu plně otevřel teprve před dvěma lety. Neprozkoumaná země však může nabídnout víc, než si dokážete představit – nekonečnou poušť mnoha tváří, úchvatné hory, silnou energii svatých měst Mekky a Mediny, barevné oázy, skvostné pozůstatky dob dávno minulých, ale především neuvěřitelně přátelské obyvatelstvo, jež svou pohostinností popírá naprosto vše, co si o této zemi kde přečtete. Vydejte se na dobrodružnou a trochu šílenou cestu po vratké kolébce islámu, která vám dozajista otevře oči.

Šumperský rodák Matěj Krč je studentem učitelství pro 1. stupeň na Univerzitě Palackého v Olomouci, muzikant a vášnivý cestovatel. Za svůj krátký dospělý život procestoval mimo jiné Omán, Vietnam, přešel z východu na západ portugalskou Madeiru a při své poslední cestě nacestoval téměř šest tisíc kilometrů napříč Saúdskou Arábií.

Plakát pro přednášku Matěje Krče o Saudské arábii
Předchozí Poetický večer – Ondřej Fencl, Kristýna Ryška

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc