Web Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Přednáška – Homeopatie v životě ženy – Andrea Heckelová

Čas: 17:00

Místo: velký sál

Vstup zdarma

Andrea Heckelová se homeopatii věnuje přes 27 let. Je matkou tří dětí a babičkou jednoho vnoučka. V současné době vede homeopatickou poradnu na poliklinice v Jeseníku a věnuje se také přednášení na Akademii klasické homeopatie (AKH).
Téma přednášky není určené výhradně pro ženy. Je důležité, aby i muži pochopili rytmy života ženy, což jim pomůže lépe pochopit náš ženský emoční svět. Ženám tato přednáška přináší homeopatickou podporu a návod, jak se lépe orientovat ve své proměnlivosti, která je pro ženu přirozená a kterou není třeba potlačovat, ale pochopit, podpořit.

Předchozí Příběhy našich sousedů

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc