Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Pradědovy letokruhy

Pradědovy letokruhy.

Křest
se koná v sobotu 25.6.2010 ve 12 hodin na chatě Paprsek na stejnojmenné akci, kterou pořádá DDM Vila Doris ve spolupráci s Klubem českých turistů a Městskou knihovnou Šumperk.
Program:
12.00 křest knihy Historie Klubu českých turistů Šumperk

13.30 koncert na horách: Old Time Jazz Band Loučná

Pro zájemce o pěší výstup na Paprsek připravil Klub českých turistů příležitostné razítko a účastnický list, obojí bude možno získat již od 10 hodin.
Pořadatelé počítají také s účastí pamětníků a milovníků dixielandu v seniorském věku, pro které již je Paprsek vysoko a daleko a za Šumperka pro ně vypraví autobus. Cena je 140 Kč, odjezd v 9.05 od zastávky na nám Republiky a v 9.15 z autobusového nádraží. Počet míst je omezen, nutná je rezervace předem. Kontakt na tel. 774664648.

Předchozí Grazyna Wojtków – Tak blízko

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc