POEZIE A HUDBA – Tomáš Reiner – Mezi Dylanem a Skácelem

Kdy: pátek 17. 2. 2017

Čas: 18.30 hod.

Večer v rámci cyklu Poezie a hudba. Šumperský písničkář představí svoji poezii a písně, v nichž zhudebnil i verše dalších básníků od Jana Skácela a Ivana Wernische po Ingeborg Bachmannovou.

Tomáš Reiner (roč. 1978) v současnosti působí především jako zvukový experimentátor po boku svého novinářského kolegy Alexe Švamberka a ve skupině Ava´n´Garde, s níž pro Český rozhlas natočil dokumentární zvukovou koláž Akce K.

V šumperské knihovně vystoupí částečně v doprovodu Jana a Mirka Daňkových a Martina Strachoty s nimiž před 20 lety začínal.

Předchozí Stavba nové knihovny (2. díl)