Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Pjér la Šé‘z – VYPRODÁNO

Termín: 31. 1. 2018

Čas: 18.30 hod.

Vstupné: 100 Kč – VYPRODÁNO

Předprodej vstupenek bude zahájen 2.1. v Městské knihovně Šumperk na ul. 17. listopadu 6

Známý psycholog, hudebník a herec, který dlouhodobě spolupracuje s Jaroslavem Duškem v divadle Vizita a v představeních Čtyři dohody a Pátá dohoda, zavítá do knihovny. Předmětem přednášky budou úvahy nakolik vlastně dokážeme uvědomit si dosah a smysl vlastní životní cesty a toho nejpodstatnějšího směřování? Jestli nezapomínáme někdy v zajetí pouhého přizpůsobování se životním okolnostem na ty podstatnější příčiny své přítomnosti na tomto světě? Pokud ano, naštěstí je tu vždy cosi, čemu říkáme osud. A síly osudu na taková pozapomenutí vždy odpoví…

Předchozí Stavba nové knihovny (7. díl)

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc