Web Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Náhradní termín – Přednáška – Biografie – cesta životem – MUDr. Petr Mílek

Čas: 18.00

Místo: malý sál

Vstupné: 150 Kč

Zákony vývoje těla, duše a ducha. Sedmiletý rytmus a pochopení krizí jako šance k dalšímu růstu. Vývoj člověka od symbiózy k autonomii.

MUDr. Petr Mílek, psychiatr a psychoterapeut, pracoval jako vedoucí denního stacionáře ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové, také jako odborný asistent Lékařské fakulty v Hradci Králové (Univerzita Karlova), je členem kolegia Školy chirofonetiky, předseda Sdružení pro anthroposofickou medicínu, pořádá semináře rodinných a systemických konstelací. Studoval medicínu a anthroposofii v Německu a od roku 2004 působí v ČR. Od roku 2019 je vedoucím AT ordinace ve Zlíně, Společnost Podané ruce.

Přednášku pořádá Waldorfská alternativa ve spolupráci s Městskou knihovnou TGM Šumperk.

Plakát pro přednášku MUDr. Petra Mílka na téme Biografie - cesta životem
Předchozí Koncert – OLD TIME JAZZBAND

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc