Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

MUDr. Tomáš Janíček: Kosmické krajiny Libye

Večer je věnován povídání o cestě autora, šumperského lékaře, do nitra Libye. Díky speciálně upraveným terénním vozům se mu poštěstilo dostat se na místa, která patří k nejméně dostupným na této planetě. Podělí se s vámi o dojmy z přírodních krás nekonečné pouště i krás historických památek. Součástí povídání je bohatá fotodokumentace.

Zjistíte jak může být poušť rozmanitá – klasická písečná, sněhobíle křídová i černá sopečná. Navštívíte také místa s pravěkými rytinami a malbami, antické památky i pouštní města a berberská sídla. Řada z nich je na seznamu památek UNESCO.

Galerie

Předchozí Křest knihy a autogramiáda

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc