Martina Trchová – Cesta do Himalájí

Termín besedy: 13.4. 2016

Mnoha talenty obdařená žena – zpěvačka, písničkářka, výtvarnice a cestovatelka – se v létě roku 2014 vydala do himalájské vesničky Mulbekh učit v místní škole výtvarnou výchovu a hru na kytaru. V severní Indii strávila 6 týdnů a podělí se s vámi nejen o fotografie, ale též o své deníkové črty a obrazy, protože tam kde jiní fotí, ona kreslí a maluje. V rámci večera zahraje též na kytaru několik ladackých i vlastních písní.

Předchozí INZERÁT