Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Luděk Kučera : Pohledy na Háj

PhMr Luděk Kučera, nar.v r.1922 ve Smiřicích, žije v Šumperku od roku 1962. Předtím žil deset let v Jeseníku a už tam si zamiloval Jeseníky. Ve volném čase byl aktivním členem horské služby, patřil k zakládajícím členům členům sáňkařského oddílu. S rodinou i přáteli trávil na horách mnoho času a ve výbavě nikdy nescházel fotoaparát. Fotografování pana Kučeru vždy bavilo a jeho archív obsahuje řadu dnes již unikátních fotografií našich hor. Některé z nich budou zájemcům k dispozici ke shlédnutí během vernisáže výstavy. Záliba ve focení zůstala i v důchodovém věku, kdy se již do hor nedostane.

Předchozí Moje kniha Šumperk – Nysa

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc