Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Letní koncert – Monika Duarte Štreitová: flétna a Marek Vrábel: klavír

Čas: 17.00

Vstupné: 100 Kč

Místo: velký sál

Monika Štreitová je mezinárodně uznávaná česká flétnistka. Vyučuje příčnou flétnu na Universitě v Évoře (Portugalsko). Je dcerou dokumentárního fotografa Jindřicha Štreita a Agnes Štreitové, která ji od čtyř let vedla k hudbě. Natočila 22 CD, založila mezinárodní festival Flautué a vystupovala v mnoha zemích Evropy, Asie a Jižní Ameriky.

Marek Vrábel patrí k najvýraznejším reprezentantom slovenského organového umenia. Je držiteľom niekoľkých národných i medzinárodných cien z rôznych súťaží. Je riaditeľom Cirkevného konzervatória v Bratislave, Bratislavského organového festivalu. Zasadá v porotách medzinárodných organových súťaží.

Předchozí Burza dětských knih

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc