Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Křest kalendáře – Mezi paletami 1970–2023 – Pavel Taťoun

Čas: 17.00

Místo: malý sál

Vstup volný

Společnost přátel hradu Bouzova ve spolupráci s Městskou knihovnou TGM vás zvou na křest kalendáře Pavla Taťouna. Pavel Taťoun vydává svůj už šestnáctý stolní kalendář, první vznikl v roce 2008. Součástí programu bude i přivítání knihy Aigen Žofie Hekelové. Žofie Hekelová byla regionální spisovatelka, narodila se v Konici v roce 1920, žila v Lošticích, Mohelnici i v Zábřehu. Poslední léta strávila v Pavlově‑Lechovicích, kde roku 1993 zemřela. Patřila v těm autorům, kteří měli být po roce 1948 pro svoje politické postoje zapomenuti. Kalendář i kniha budou na místě pro případné zájemce k zakoupení.

Předchozí Do knihovny za pohádkou – Brémští muzikanti aneb Po dobrém do Brém – Divadlo navětvi

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc