Web Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Koncert v knihovně – Shodou okolností a Silence & Joy

Místo: velký sál

Čas: 19.00

Vstupné: 100 Kč

Ke společnému koncertu v knihovně se spojily dvě kapely našeho regionu.

Kapela Shodou okolností vznikla v roce 2005 a od roku 2008 hraje ve složení dvě kytary, baskytara, rytmika (djembe), housle a zpěv. Autorské písně folkového žánru můžete najít na dvou CD: Za starých časů (2010) a Vrabec (2015). Hrají pro radost, pro druhé a jejich různorodá tvorba, někdy s prvky blues nebo gipsy jazz, vychází ze společného úsilí celé kapely.

Kapela Silence & Joy se snaží hrát hudbu tak, jak ji cítí, a to i za cenu, že se bude vymykat všem pravidlům a tradičnostem. Do svých písní se snaží dostat ticho, radost, vděčnost a chválu.

Chceme hrát hudbu, která povede k vnitřnímu tichu a radosti.“

Shodou okolností a Silence & Joy
Předchozí Beseda – Den s vodicím psem aneb přítel na cesty – MK T. G. Masaryka Šumperk ve spolupráci se SONS Šumperk

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc