Koncert TapTýda – loučení s prázdninami

Místo: dvorek knihovny, v případě nepříznivého počasí VELKÝ SÁL

Vstupné: dobrovolné

TapTýda uzrála v Loučné nad Desnou v roce 2010 jako plod činnosti školního sboru Loučňáček, jehož absolventi měli nezřízenou chuť pokračovat ve své pěvecké a hudební činnosti. Dnes jež v jejich řadách stojí i mnozí další zpěvumilové, kteří se spolu s muzikanty nebojí ani nejšílenějších nápadů svého sbormistra, ba co víc, s úsměvem na líci a grácii sobě vlastní tyto uvádějí v život.

Předchozí Koncert na dvorku – OLD TIME JAZZBAND