Web Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Koncert na dvorku – Duo VojoDeyl

Čas: 17.30

Místo: dvorek knihovny, v případě nepříznivého počasí velký sál

Vstupné: 100 Kč

Duo VojoDeyl vzniklo v roce 2016. Hraje při mnoha příležitostech jako jsou koncerty, oslavy, svatby, firemní večírky apod. Nevidomý zpěvák Radim Vojtek vystudoval konzervatoř ve dvou oborech, a to hra na klavír a hra na housle. Jako další obor vystudoval ladění klavírů a příbuzných nástrojů. Učí hru na housle v ZUŠ Dolní Němčí. Působí i v cimbálové muzice Falešnica, kde zastává post primáše. V roce 2006 natočil společně s Anetou Langerovou Píseň pro Světlušku, se kterou absolvoval v roce 2007 turné po Česku a Slovensku. Duo VojoDeyl se podívalo i do USA, kde absolvovalo sedm koncertů. Martin Deyl, vidící hudebník, učí hru na kytaru v ZUŠ Uherské Hradiště, ovládá také hru na kontrabas. Působil ve smyčcovém orchestru a v dechové hudbě Kosenka. Dodnes hostuje jako basista v cimbálových muzikách.

Koncert pořádá Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk ve spolupráci s organizací SONS, z. s., oblastní pobočkou Šumperk.

Plakát pro koncert na dvorku Dua VojoDeyl
Předchozí Literární minifestival autorského čtení – Kniha v lázni – Kateřina Tučková

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc