Koncert – Krch-off band

Místo: velký sál

Předprodej byl zahájen v půjčovně pro dospělé, již zakoupené lístky zůstávají v platnosti.

Krch-off band je hudební skupina soustředěná kolem zřejmě nejúspěšnějšího českého básníka současnosti J. H. Krchovského, kterému koncem loňského roku vyšla nová sbírka s názvem Už zase vyšlo slunce. Repertoár hudebního uskupení tvoří zhudebněné básně ze dvou dosud vydaných studiových desek. Kapela, kterou v loňském roce posílil významný hudebník, výtvarník a herec Marek Brodský, se navíc v letošním roce chystá znovu do studia, aby natočila již třetí album. Návštěvníci se tak mohou těšit jak na starší osvědčené písně, tak na čerstvý hudební repertoár. Krch-off band tvoří J. H. Krchovský (zpěv, kytara), Tomáš Schilla (violoncello), Tomáš Skřivánek (baskytara), Vojtěch Šeliga (klávesy) a Marek Brodský (bicí)

Plakát pro koncert Krch-off bandu
Předchozí Autorské čtení – Volyňská rapsodie – Anna Strnadová