Web Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Koncert – Krch-off band

Čas: 20.00

Místo: velký sál

Vstupné: 250 Kč

Předprodej byl zahájen v půjčovně pro dospělé, již zakoupené lístky zůstávají v platnosti.

Krch-off band je hudební skupina soustředěná kolem zřejmě nejúspěšnějšího českého básníka současnosti J. H. Krchovského, kterému koncem loňského roku vyšla nová sbírka s názvem Už zase vyšlo slunce. Repertoár hudebního uskupení tvoří zhudebněné básně ze dvou dosud vydaných studiových desek. Kapela, kterou v loňském roce posílil významný hudebník, výtvarník a herec Marek Brodský, se navíc v letošním roce chystá znovu do studia, aby natočila již třetí album. Návštěvníci se tak mohou těšit jak na starší osvědčené písně, tak na čerstvý hudební repertoár. Krch-off band tvoří J. H. Krchovský (zpěv, kytara), Tomáš Schilla (violoncello), Tomáš Skřivánek (baskytara), Vojtěch Šeliga (klávesy) a Marek Brodský (bicí)

Plakát pro koncert Krch-off bandu
Předchozí Autorské čtení – Volyňská rapsodie – Anna Strnadová

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc