Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Koncert – Cimbálka CML Šumperk

Čas: 18.00
Místo: velký sál
Vstupné: 100 Kč

Přijďte si užít magickou atmosféru předvánočního večera s Cimbálkou CML Šumperk. Tento koncert vám přináší jedinečnou příležitost vychutnat si melodické tóny cimbálu, houslí, violy, klarinetu a basy, podpořené emotivním zpěvem. Cimbálka CML Šumperk je známá svým folklorem s moderním twistem a garantujeme, že tento koncert vám nabídne nezapomenutelný zážitek. Nezáleží na tom, jestli jste fanouškem folklórní hudby nebo hledáte něco nového a osvěžujícího, tento koncert je určen pro všechny milovníky hudby. Tak neváhejte a přijďte si užít tuto jedinečnou hudební akci.

Plakát pro koncert Cimbálky CML Šumperk
Předchozí PF 2024

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc