Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Kávový dýchánek

Čas: 14.00 – 18.00 hod.

Místo: dvorek knihovny

Vstup zdarma

Bábovky do soutěže přijímáme do 15.30 hod.

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, Základní škola a střední škola Pomněnka o. p. s. a Svaz nevidomých a slabozrakých pořádají již šestý ročník „Kávového dýchánku“ na dvorku nové knihovny. Návštěvníci se mohou těšit na příjemně strávené odpoledne, během kterého proběhne velmi úspěšná soutěž „ O nejlepší bábovku“, osvědčené kavárny zde budou vařit kávu a prodávat další pochutiny. Těšit se můžete na bohatý kulturní program. Na zahradu knihovny zavítají oblíbené šumperské hudební formace. Po vyhlášení vítězů v bábovkové soutěži v 16 hod. vystoupí Old Time Jazz Band Loučná nad Desnou.

Během odpoledne návštěvníci zahrady mohou zhlédnout výstavku výrobků zrakově postižených osob a klientů Pomněnky.

Předchozí Autorské čtení – Markéta Pilátová – Senzibil

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc