Web Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Karel Kocůrek – Indie

Výstava fotografií.

Karel Kocůrek se vypravil do Indie v únoru 2011. Cílem jeho cesty byla návštěva Ravi Shankar Centra se sídlem v Dillí, kde se blíže seznámil s výukou hry na indický hudební nástroj sitár. Mimo to navštívil kulturní památky, Národní muzeum ,chrámy a svatyně. Procházel nejchudší části starého Dillí. Cestoval vlakem nejlidnatější částí Indie – oblastí Uttarpradéš. Přijal pozvání do indické rodiny, navštěvoval tradiční dílny, procházel slumy, povídal si s lidmi. Z této cesty vznikla kolekce fotografií, zaměřených na obyčejné lidi a jejich život.

Předchozí Vojtěch Krejčí a Zbigniew Dluzynski – Společně

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc