Web Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Jaroslav Mostecký: Autorské čtení

Jaroslav Mostecký narozený v Zábřehu na Moravě a v současné době žijící v Šumperku, je jedním z předních českých autorů SF a fantasy.
Pravidelně publikuje v časopise Pevnost a jako jeden z mála žánrových autorů je členem Obce spisovatelů. Zároveň je držitelem řady ocenění: Cena Karla Čapka, cena Akademie science fiction, fantasy a hororu a ceny ASFFH pro nejlepší domácí román.
Mezi jeho nejznámější práce patří: Vlčí věk – trilogie z období pozdních výbojů vikingů, Pištec – román o kolonistech na planetě džunglí, Ďáblovy dcery, Útesy křiku a další.

Galerie

Předchozí Prezentace projektu přístavby nové knihovny

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc