Web Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Informace pro nové zájemce o registraci v knihovně v době, kdy je podle nařízení vlády uzavřena

V případě zájmu o registraci v naší knihovně se obraťte e-mailem na vedoucí oddělení služeb čtenářům Vladěnu Daňkovou (vdankova@knihovnaspk.cz). Do e-mailu napište tyto své osobní údaje:

– jméno a příjmení,

– bydliště,

– datum narození,

student/pracující/důchodce

– e-mail.

Na základě těchto údajů vás zaevidujeme do našeho systému a zašleme vám číslo bankovního účtu pro zaplacení čtenářského poplatku. Po jeho uhrazení si můžete půjčovat tištěné knihy a další dokumenty osobně prostřednictvím výpůjčního okénka (ve 4. stupni PES nebo pokud to nařízení vlády umožní) nebo je možné si kdykoliv půjčit elektronické knihy do čtečky, tabletu či telefonu (zařízení s operačním systémem Android, iOS nebo čtečky eReading), vždy maximálně dvě knihy měsíčně.

Předchozí SOUTĚŽ – PŘEDSTAV SVOJI KNIHU

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc