HISTORICKÉ TOULKY ŠUMPERSKEM – DRAHOMÍR POLÁCH

UVÍTÁNÍ KNIHY

Kdy: 13.9. 2017

Vstup zdarma

V Městské knihovně Šumperk představíme za přítomnosti autora Drahomíra Polácha dlouho očekávanou knihu „Historické toulky Šumperskem II“.

V knize najdeme na třicet nových historických zajímavostí napříč staletími z bývalých okresů, tedy oblasti, která v polovině 19. století územně zahrnovala okresy Šumperk, Staré Město a Vízmberk (dnes Loučná nad Desnou).

Zároveň bude zahájen prodej této nové knihy. První díl Historických toulek Šumperskem byl po svém vydání okamžitě vyprodán. Nakladatelství Veduta Štíty u příležitosti vydání druhého dílu vydává i dotisk dílu prvního, který bude případným zájemcům o koupi také v knihovně při této příležitosti k dispozici.

Akce se koná v rámci Dnů evropského dědictví 2017

Předchozí Japonsko – Karel Kocůrek – výstava fotografií