Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

HISTORICKÉ TOULKY ŠUMPERSKEM – DRAHOMÍR POLÁCH

UVÍTÁNÍ KNIHY

Kdy: 13.9. 2017

Čas: 18.30

Vstup zdarma

V Městské knihovně Šumperk představíme za přítomnosti autora Drahomíra Polácha dlouho očekávanou knihu „Historické toulky Šumperskem II“.

V knize najdeme na třicet nových historických zajímavostí napříč staletími z bývalých okresů, tedy oblasti, která v polovině 19. století územně zahrnovala okresy Šumperk, Staré Město a Vízmberk (dnes Loučná nad Desnou).

Zároveň bude zahájen prodej této nové knihy. První díl Historických toulek Šumperskem byl po svém vydání okamžitě vyprodán. Nakladatelství Veduta Štíty u příležitosti vydání druhého dílu vydává i dotisk dílu prvního, který bude případným zájemcům o koupi také v knihovně při této příležitosti k dispozici.

Akce se koná v rámci Dnů evropského dědictví 2017

Předchozí Japonsko – Karel Kocůrek – výstava fotografií

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc