Drahomír Polách – Historické toulky Šumperskem III

Vstup zdarma

Velký sál

13. 12. 2018 v 17.00h

13. 12. vychází třetí díl úspěšné edice šumperského historika Drahomíra Polácha „Historické toulky Šumperskem III“ V třetím díle opět najdete na třicet nových historických zajímavostí napříč staletími ze Šumperska, tedy Branné, Kopřivné, Loučné nad Desnou, Velkých Losin, Rapotína, Šumperka, Nového Malína, Libiny a dalších obcí. Kniha je opět bohatě vybavena, jak je tradicí, dokumentačním a obrazovým materiálem.

Zahájení prodeje knihy za zvýhodněnou cenu 250,- Kč s besedou a autogramiádou autora Drahomíra Polácha.

Předchozí Vánoční koncert se čtením – Oculos meos