Do knihovny za pohádkou Bába Bedla – čtení a origami houbová dílna – Markéta Pilátová

Místo: Velký sál

Čtení z knihy pro mladší i starší děti spojené s origami houbovou dílnou. Děti si poslechnou dobrodružný příběh, jehož děj se odehrává na sklonku války ve Velkých Losinách a seznámí se tajemnou Bábou Bedlou a jejími přáteli. Na konci se naučí nejen spoustu věcí o houbách, ale taky jednu poskládat z papíru. Možná přijde i ilustrátorka a zpěvačka Martina Trchová s kytarou. Na čtení bude další den navazovat turistická horská vycházka – Putování s Bábou Bedlou, čtení z knihy a výtvarná dílna Martiny Trchové na čerstvém horském vzduchu.

Předchozí Poezie a hudba – MARTINA TRCHOVÁ & TRIO