Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Cyklus přednášek: Dům na venkově – Z minulosti do budoucnosti domu na venkově – Jan Tomíček

Čas: 18.00

Místo: velký sál

Vstupné: 100 Kč

Náš cyklus přednášek o venkovském domě uzavřeme studiem toho, jak vytvořit syntézu zcela novodobých prvků ve starém domě. Budeme hovořit o technologii a estetice, která rehabilituje podobu domu, zachraňuje detaily a kvalitu a stává se přirozenou součástí obnovy. Proto praktické ukázky nastíní, co s vlhkostí a jinými neduhy, dožilými prvky a jak je nahradit za nové, jak zateplovat či budovat podkroví. Budeme se soustředit na ukázky přístaveb či moderních staveb, které jsou v souladu se starou zástavbou. Nezapomeneme také na všechny novodobé prvky komfortního současného domu, které historická architektura neměla, ale je potřeba jimi doplnit dům pro plnohodnotné a kvalitní bydlení.

Zdroj obrázku: House on Krokholmen. Online. In: EDITORIAL ARQUITECTURA VIVA SL. Arquitectura Viva. 2017. Dostupné z: https://arquitecturaviva.com/works/house-on-krokholmen. [cit. 2024-03-08].

Plakát pro poslední díl cyklu přednášek Dům na venkově Jana Tomíčka na téma Z minulosti do budoucnosti domu na venkově
Předchozí Do knihovny za pohádkou – Pinocchio – Divadlo Já to jsem

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc