Co změnit v životním stylu abychom žili zdravý a spokojený život

MUDR. Vít Čajka, PhD.

Termín: 2. 10. 2018

Přednáška MUDr. Víta Čajky, PhD., praktického lékaře z Nového Malína, který si své medicínské vědomosti doplnil studiem homeopatie, ájurvédy a jógy. MUDr. Čajka je zároveň i zastáncem celostní medicíny.

Prudký nárůst civilizačních nemocí nás nutí se zamyslit na tím, jak jím čelit. Medicína tyto nemoci umí léčit, ale neumí je vyléčit. Civilizační nemoci jsou následkem našeho současného životního stylu. Přednáška bude o tom, jak tento životní styl změnit a moci tak civilizačním nemocem předcházet..

Předchozí Otevírací doba