Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Cesty po stopách bratří Čapků – Josef Vašát

Beseda

Čas: 17.00

Vstupné: 50 Kč

Malý sál

Josef Vašát, šumperský aktivní důchodce, čapkovský nadšenec, člen Společnosti bratří Čapků, a i cestovatel po jejich stopách, zpracovává ze svých cest a akcí pro čapkovce a přátele textové a obrazové minireportáže. Ve své přednášce seznamuje, a považuje to za potřebné, i širokou veřejnost s těmito čapkovskými cestami.

Přednáška „Cesty po stopách bratří Čapků“ není zaměřena na jejich dílo. Podíváme na mapkách, a hlavně fotografiích, na místa spjatá s jejich pobytem v současnosti. Začneme v královéhradeckým kraji, projdeme další místa v Čechách i na Moravě, navštívíme Slovensko a podíváme se i dál.

Předchozí Jan Zajíc – vzpomínkový večer

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc