Web Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Beseda – Radim Žídek – Srdce Bornea

Čas: 18.00

Vstupné: 50 Kč

Místo: Velký sál

Srdce Bornea

V horách ve vnitrozemí Bornea se nachází rozsáhlý komplex deštných pralesů, z nějž neustále ukrajují pily dřevorubců. Proniknout až do něj se zdá téměř nemožné, ale i dostat se jen na okraj vyžaduje značné úsilí. Vládnou zde především rostliny a hmyz. Jaké je to vydat se do těchto míst v malajském státě Sarawak na lov exotických brouků? Jak vypadá Borneo mimo národní parky a dokumenty a jak se tu žije vesničanům? Zjistíte, co objevíte v noční džungli, nebo se vydejte do kraje za jedenáctero potoky do masožravého orchidejového lesa… Součástí besedy bude výstava sbírky bornejských brouků i ukázka rukodělných výrobků a nástrojů.

Předchozí Uzavření Půjčovny pro děti a mládež

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc