Web Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Bedřich Ludvík a Míla Prokůpková – Pohádky pro otce a matky

Dramaturga České televize Bedřicha Ludvíka mnozí znají jako autora televizních seriálů Rozhlédnice se člověče, Pamět stromů či Zpět k pramenům, interpreta písní, které v nich zazněly či autora stejnojmených knih. Méně už se ví, že Bedřich Ludvík pochází ze Šumperka a studoval zde na Střední železniční škole. Pohádky pro otce a matky jsou sedmou knihou, pod níž je Bedřich Ludvík podepsán. Autorkou ilustrací je výtvarnice Míla Prokůpková, nyní žijící v Praze, kterou si mnozí z působení v Šumperku jistě pamatují; řadu let ilustrovala obálky Kulturního života, s jejími kresbami jsme se mohli setkat na výstavách i při dalších příležitostech. Oba autoři se těší na setkání v Šumperku a na besedu s účastníky (nejen) o výše jmenované nové knize.

Galerie

Předchozí Milada Sobková a Jaku Hříbek

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc