Web Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Autorské čtení – Jeřabinový dům – Marie Hajdová

Čas: 17.00

Místo: dvorek knihovny, v případě nepříznivého počasí velký sál

Vstupné: 50 Kč

Marie Hajdová pochází z Jeseníku, kde v současnosti opět žije. Studovala knihovnictví v Brně a v Praze. Poté pracovala jako redaktorka na volné noze i v různých nakladatelstvích. Kromě redakční práce se věnuje dalším činnostem: můžete ji potkat například za barem v kavárně anebo na literárních čteních, která spolupořádá. Když se vrátila do rodného Jeseníku, slíbila si, že napíše knihu.
Vztahový román Marie Hajdové s názvem Jeřabinový dům pojednává o mateřství ve všech podobách, o návratech a nových začátcích; některé kořeny nelze tak lehce vyrvat a můžeme je zapustit tam, kde bychom to nejméně čekali.

Plakát pro autorské čtení Jeřabinový dům od Marie Hajdové
Předchozí Omezení provozu v půjčovně pro dospělé v pátek 1. 9. 2023

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc