Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Autorské čtení – Bolet, to nebolí – Michal Schmalz a Ivana Plíhalová

Čas: 18.00

Místo: velký sál

Vstupné: 150 Kč

Zubař – jaké pocity to ve vás vyvolává? A tušíte, jaké pocity vyvoláváte ve svém zubaři (pokud se vám ho
podařilo sehnat) vy? Co všechno se může stát nejen v ordinaci, ale také ve vaší nebo zubařově fantazii v temných a nejniternějších zákoutích duší?
Michal Schmalz, litovelský stomatolog, muzikant, skladatel, ochotnický dramatik a herec, začal před několika lety psát povídky inspirované zubařským povoláním. S Ivanou Plíhalovou, herečkou Moravského divadla Olomouc, společně vytvořili komorní útvar ze zubařských povídek a písniček. V jejich společném projektu „Bolet, to nebolí“ se nejedná jen o jakési střípky ze zubařského křesla, povídky jsou volně inspirovány příběhy, úchylkami a fantaziemi nějak souvisejícími s tímto povoláním. Oba protagonisté je nejenom čtou, ale leckdy využívají svých hereckých zkušeností a nechávají se strhnout téměř k akcím. Vše vzniká lehce, nenásilně a přirozeně.

Bolet, to nebolí
Předchozí Katalog mimo provoz

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc