Aktuality Kontakty On-line katalog Čtenářské konto

Audioknihy

 

book

33 nejkrásnějších pohádek pro unavené rodiče

 

Jsou pro vás pohádky, které čtete svým dětem, příliš dlouhé? Usínáte u nich sami, dřív, než drak osvobodí princeznu? Nebo chtějí děti vědět, jak to dopadlo se Smolíčkem, a vy máte ještě spoustu jiné práce? Právě vám je určena audio knížka nejkrásnějších pohádek pro unavené rodiče.

book

Babička Drsňačka

 

V humorné knížce pro děti se vypráví příběh o předsudcích a toleranci, o překvapivých odhaleních a jedné šíleně troufalé loupeži.

book

Inspektor Vogo

 

Oskara Bendu štve, že dospělí mají skoro vždycky pravdu, a děti ne. A protože se chce k pravdě taky dostat, rozhodne se, že přestane být dítětem a stane se někým jiným. Konkrétně policistou. Na policii ho skutečně přijmou – jako policejního psa. S šarží inspektora, protože jiná uniforma mu nepadne. A tak se Oskar Benda alias inspektor Tý Vogo pouští do boje se zločinem. V noci spí připoutaný k posteli, aby ho někdo neukradl, a ve dne honí padouchy s růžovou vodní pistolkou. Tramvají. Popřípadě na bicyklu, který má přední kolo menší, aby se mu dobře jezdilo do kopce.

book

 

Knihy džunglí

 

Chlapce ztraceného v džungli a pronásledovaného tygrem Šér Chánem zachrání vlci a dají mu jméno Mauglí. Aby se mohl stát součástí smečky, zaručí se za něj další dvě šelmy: starý medvěd Balú, který vyučuje mláďata zákonům divočiny, a černý pardál Baghíra. Dobrodružství lidského mláděte vychovaného zvířaty i příhody dalších obyvatel divočiny pro současné děti převyprávěla Jitka Škápíková.

book

Pohádky k neuvěření

 

Originální příběhy postavené na poetické grotesce, nonsensu a nezvyklých kontrastech starého a nového, neotřelým způsobem zpracovávají klasické naměty.